SPSS Veri Analizi

SPSS, bir bilgisayar programı olarak Statistical Package For The Social Sciences adlı yazılımın kısaltılmış halini oluşturmaktadır. Bu yazılım, 1968 yılında bilgisayarlarda kullanılmaya başlanmış ve analiz yapmaya yönelik olan bir program olarak sosyal bilimler dalında yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Bu nedenle yüksek lisans aşamasında tez çalışması hazırlamak isteyen Sosyal Bilimler Enstitüsü öğrencilerinin çalışmalarında kullanılacağı nitelikte bir programdır. Bu noktada öğrenciler tez yazım için firmamızdan hizmet aldıklarında firmamız, SPSS veri analizi konusunda da öğrencilere istenilen hizmeti sağlamaktadır. Bu analizler sayesinde pazar araştırmaları, istatistik çalışmaları, eğitim araştırmaları gibi birçok farklı uygulama yapılabilir. Bu uygulama sonuçları tez çalışması içerisinde sistematik bir şekilde kullanılabilecek bir niteliğe sahiptir.

SPSS Veri Analizi Nasıl Kullanılır?

Yüksek lisans tez çalışması hazırlanırken SPSS veri analizi kullanılması için öncelikle bu yazılımı kullanmaya yetkin durumdaki kişiler tercih edilmelidir. Kurumumuz bünyesinde bu profesyonelliğe sahip danışmanlar ile birlikte sosyal bilimler enstitüsünde kullanıldığı gibi fen bilimleri ve sağlık bilimleri enstitüsünde de kullanılabilir. Program üzerinde tez çalışması içerisinde kullanmış olduğunuz grafik çalışmalarını ve analizleri bilgisayar çıktısı halinde alabilir ve çalışmalarınıza ekleyebilirsiniz. Kullanışlı bir arayüze sahip olan bu yazılım, firmamız tarafından sağlanan uzmanlar ile birlikte kullanılırken tez çalışması için yapmak durumunda bulunduğunuz araştırma, analiz ve istatistikler net bir şekilde grafiklere ve tablolara dönüştürebilmektedir. Bu sayede net verilere bağlı bir tez çalışması hazırlayabilirsiniz.

SPSS Veri Analizi ve Tez Danışmanlığı

Firmamız tarafından tez danışmanlığı verilen öğrencilerin tez çalışmalarının hazırlanması aşamasında SPSS veri analizi kullanımı gerekebilmektedir. Birçok farklı noktada araştırmalar gerçekleştiren kurumların özellikle tercih ettiği bir uygulama olan SPSS, tez çalışmalarında da nitelikli bilgi sağlanması için kullanılmaktadır. Program ile birlikte istatistiksel analiz sağlanabildiği gibi veri yönetimi de sağlanabildiği için program üzerinden tez çalışması için istenilen sonuçlar sağlanabilir. Tez danışmanları tarafından yazım aşamaları sırasında gereken noktada SPSS analizlerinin gerçekleştirilmesi amacıyla uzmanlardan destek alınmakta ve bu sayede tez şekillendirilmektedir. Firmamızın uzman kadrosu bu niteliklerde hizmet vererek tez çalışmalarınızı istenilen profesyonelliğe ulaştırmaktadır.

tez1234

    0850 840 39 29
   
bilgi@tezyardimcisi.com

     Feyzullah Mh. Serap Cd. No: 41/B Maltepe/İstanbul

    Pazartesi - Cumartesi:
09:00 - 21:00 Pazar: Kapalı

Biz Sizi Arayalım

Lütfen robot olmadığınızı doğrulayın.

Tezyardimcisi.com, 2017 © Tüm hakları saklıdır.